طرز تهیه اسپرسو ماکیاتو به همراه کارامل

امروز قصد داریم تا طرز تهیه کارامل ماکیاتو رو آموزش بدیم تا در این روز های تابستان یک نوشیدنی خوش مزه سرو نمایید. ماشین هایی مانند Nespresso محبوب مشهور وجود دارند که تهیه ماکیاتو را بسیار آسان می کنند. همچنین روش های “فانتزی” بیشتری برای تهیه اسپرسو وجود دارد ، و صاحبان کافی شاپ و اسپرسو این سازنده مفید Mypressi Twist را ترجیح می دهند. پس از آماده شدن با اسپرسو ، تمام آنچه شما نیاز دارید مقداری شیر یخ زده و سس کارامل است.

دستور کارامل ماکیاتو – با سس کارامل خانگی و دبل اسپرسو

کارامل ماکیاتو

اوه ، و این یک کافی شاپ کارامل ماکیاتو به سبک کافی شاپ است ، مانند موردی که شما از Starbucks انتخاب می کنید. ماچیاسیو واقعی فقط یک اسپرسو است که شیر زیادی دارد (شوهرم باعث شد من آن را اینجا بگذارم). باشه ، بیا تمومش کنیم برای شروع ، یک قاشق غذاخوری سس کارامل را در انتهای فنجان قرار دهید در حالی که اکثر اماکن از شربت عطر و طعم ساده یا کارامل استفاده می کنند ، استفاده از سس کارامل واقعی بهترین طعم را به شما می دهد. کارامل به جای اینکه فقط شیرینی اضافه کند ، یک تن طعم نیز به آن اضافه می کند. بعداً باید اسپرسو موردنظر خود را به صورت ویژه اضافه کنید تا ماکیاتو آماده شود. ما از یک دستگاه اسپرسو دستی از نوع Mypressi Twist (وابسته) استفاده می کنیم ، اما ماشین هایی وجود دارند که مانند دستگاه های نسپرسو ، این کار را برای شما راحت تر می کنند. در مرحله بعد ، به شیر گرم نیاز دارید. روش های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید مانند یک شیشه مایکروویو یا گلدان با مخلوط کن در آن استفاده کنید ، اما اگر می خواهید خود را به عنوان نوشیدنی های قهوه پیچیده در خانه درست کنید ، ممکن است بخواهید یک شیر واقعی شیر تهیه کنید. در غیر این صورت ، ۸ روش برای یخ زدن شیر وجود دارد.

طرز تهیه اسپرسو ماکیاتو

برخی از دستور العملهایی که من ارسال می کنم قبل از بیرون آمدن به جهان با برنامه ریزی و قضاوت دقیق انجام می شود.برخی تصادفات کامل هستند. این یکی از آخرینهاست در حالی که خانواده برای تعطیلات در کنار هم بودند ، من برای یکی از کیک ها سس کارامل درست کردم و خیلی مانده بودم. من از هدر رفتن غذا متنفرم ، بنابراین شروع کردم به قرار دادن آن روی همه چیز ، از جمله قهوه صبحگاهی مادر. مادرم که یک هوادار بزرگ استارباکس بود ، یک جرعه جرعه برداشت و گفت: “سلام ، این بهتر از استارباکس است! و بنابراین ، این پست متولد شد. صادقانه بگویم ، نوشیدنی من Starbucks که من انتخاب کردم ، موشی شکلات سفید آنهاست ، اما من یکی از ماکیاتو کارامل آنها را امتحان کردم فقط برای اینکه بتوانم این دو را مقایسه کنم ، و قطعاً آن را ترجیح می دهم. به نظر می رسد طعم خانه کمی روشن تر ، کمی قوی تر است. و می دانم که ممکن است یک کیارو واقعی نباشد ، زیرا به جای اسپرسو از کرم به جای شیر و قهوه سیاه قوی استفاده می کند ، اما استارباکس بسیاری از “پانینیس” های آنها را تکمیل می کند ، بنابراین آنها دقیقاً یک وجهی از اصالت ایتالیایی نیستند. این دستور العمل فوق العاده و وحشتناک است زیرا شما محدود به این نیستید که آیا شما در خانه سس کارامل درست کرده اید یا خیر. شما کارامل را پنج دقیقه صاف می کنید. بنابراین اگر کرم سنگین را نگه دارید (که من این کار را می کنم) ، می توانید هر زمان که احساس می کنید آن را درست کنید (قطعاً نباید اینطور باشد).